WPT National Bruksela – już dziś finał Main Eventu

0

Przed nami finałowy dzień rozgrywki w Main Evencie festiwalu WPTN Bruksela. Triumfator tego wydarzenia odejdzie od stołu bogatszy o ponad 100.000€.

Do gry w drugim dniu turnieju głównego przystępowało 145 zawodników, których udało się wyłonić z rekordowej liczby uczestników Main Eventu. W tym gronie znalazł się również jeden zawodnik z naszego kraju – Mateusz Borkowski awansował z bardzo obiecującym stackiem (więcej na temat dni kwalifikacyjnych przeczytacie TUTAJ).

Miejsce w turniejowej kasie przewidziane było dla 55 najlepszych graczy i niestety przeszło ono koło nosa naszemu reprezentantowi. To właśnie Mateusz Borkowski został bubble boyem turnieju głównego, kiedy to jego para trójek uległa w starciu z AT rywala.

Liderem przed startem gry w dniu finałowym jest reprezentant Czech, Michal Mrakes, który zgromadził 3.298.000 żetonów. Ponad milion żetonów mniej posiada Jose Astima, trzecie miejsce na podium zajmuje natomiast Osman Ihlamur. Część naszych Czytelników zapewne ciekawi wynik Sary Herzali, której grono fanów z turnieju na turniej się powiększa. Pędzimy z wyjaśnieniami – Sarah zajęła 18. lokatę, za co zainkasowała 5.270€.

Poniżej przedstawiamy chipcount czołowej dziesiątki Main Eventu WPTN Bruksela oraz wypłaty dla nich przewidziane. Informacji o triumfatorze tego wydarzenia wypatrujcie na naszym portalu już jutro.