Galfond Challenge – ActionFreak coraz bliżej wyrównania stanu pojedynku!

0

Czy Phil Galfond utrzyma do końca swoje prowadzenie w meczu z ActionFreakiem? Panowie przekroczyli właśnie połowę zaplanowanych rozdań i wkrótce wkroczą w ostatnią część tego pojedynku! Ostatnie dni były zdecydowanie lepsze dla ActionFreaka.

Ostatnie kilka dni nie przyniosły znaczących rozstrzygnięć w pojedynku Phil GalfondActionFreak. Parę dni temu pisaliśmy, że rywal Phila odrobił znaczną część strat. Dzień później to jednak Galfond był lepszy i wygrał 19.000€. Z kolei w sesji rozegranej dwa dni temu triumfował ActionFreak, który odrobił kolejne 23.363€. Do zakończenia tego meczu zostało jeszcze około dziewięć lub dziesięć sesji. Pełne statystyki na końcu newsa.

Piątkowa sesja także dla rywala Galfonda

ActionFreak poradził sobie lepiej także w czasie piątkowej sesji. Pomogła na pewno spora pula, którą wygrał w pierwszej fazie gry. Na stole 443 ActionFreak zagrał check-raise do 12.000€. Galfond przebił, a rywal wrzucił wszystkie żetony. Action miał tam K654, a Galfond pokazał AA97. Turn to 7, river 7 i ogromna pula trafiła do ActionFreaka.

W tej sesji pokerzyści rozegrali łącznie 710 rozdań. Dzięki temu przekroczyli już połowę i zbliżają się do 9.000 rąk. ActionFreak również i wczoraj triumfował, wygrywając 57.580€. Tym sposobem jego strata do Phila Galfonda to teraz niecałe cztery buy-iny – odrobił już kilkaset tysięcy euro.