EPT Praga – Dzień 1A – Wyniki

0

Poniżej przedstawiamy listę graczy, którzy przeszli do dalszej gry (sortowana malejąco według stacku).

Pozycja Nazwisko Imię Stack Kraj
1 Koy Adrian 115500 Germany
2 Mazur Maciej 104300 Poland
3 Rizzi Luigi 72800 Italy
4 Petersson Magnus 72300 Sweden
5 Daehling Maik 61000 Germany
6 Schaap Adrian 58700 Holland
7 Silow Oskar 57300 Sweden
8 Nagy Andrej 56600 Slovakia
9 Navarro Jose 50400 Spain
10 Abecassis Michel 45100 France
11 Frechette Guillaume 44900 Canada
12 Labat Thierry 44500 France
13 Kjondal Kristian 43800 Norway
14 Wendt Martin 43600 Denmark
15 Johansson Christer 42600 Sweden
16 Palokangas Johan 40100 Finland
17 Kylmala Jari 39900 Finland
18 Christensson Simon 39700 Sweden
19 Sassoon Brynja 38000 Island
20 Junnilainen Juhani 37700 Finland
21 Karam Marc 36700 Canada
22 Roysem Oyvind 36200 Norway
23 Ruiter Daan 35700 Holland
24 Maceiras Maria 35600 Spain
25 Lennaard Ken 34400 Sweden
26 Brunelli Loris 33600 Italy
27 Nuutinen Jorma 33400 Finland
28 Penly David 32300 UK
29 Meyer Remo 32100 Switzerland
30 Mattern Arnaud 31100 France
31 Van Zoelen Dennis 31100 Holland
32 Hua Menh 31000 UK
33 Hollink Rob 30700 Ireland
34 Ter Mugdat 30700 Sweden
35 Petersen Jesper 30000 Holland
36 Flanagan John 29800 Ireland
37 Reinkemeier Tobias 28500 Germany
38 Thater Katja 28400 Germany
39 Golser Markus 27400 Austria
40 Stumpf Frank 24800 Germany
41 Lindstedt Tony 24200 Sweden
42 Wolfer Thomas 23900 Switzerland
43 Isberg Bjorn 23300 Sweden
44 Toth Richard 23000 Hungary
45 Petersen Britt 22400 Holland
46 Habala Zdedek 22200 Sweden
47 Flowers Mark 22000 USA
48 Mattsson Stefan 21700 Sweden
49 Persson Tobias 21500 Sweden
50 Garcia Guillermo 21200 Spain
51 Kovacs Gabor 20800 Hungary
52 Pettersson Erik 20400 Sweden
53 Waltersson Henrik 17900 Sweden
54 Yanpolskiy Boris 17800 Russia
55 De Vivo Francesco 17600 Italy
56 Rohr JeanPhilippe 17500 France
57 Suman Nedzib 17500 Sweden
58 Vacek Jiri 16900 Czech Rep
59 Dawoud Ghena 16700 Sweden
60 Korsar Johannes 16500 Sweden
61 Gagliardi Adam 15300 Canada
62 Hicks Jr Kenneth 15300 USA
63 Thurman Kevin 15000 USA
64 Buissink Marcel 13300 Holland
65 Zink Sebastian 12900 Germany
66 Blatny Pavel 12300 Czech Rep
67 Christensen Kenneth 12000 Denmark
68 Schackinger Christian 11600 Denmark
69 Anton Ionel 11300 Rumania
70 Gunnarsson Joel 11100 Sweden
71 Olsen Tommas 10900 Denmark
72 Erbay Huseyin 10700 Turkey
73 Slotboom Rolf 10700 Holland
74 Wang Jeff 10500 USA
75 Bertelsen Peter 10200 Sweden
76 Zink Daniel 10200 Germany
77 Karlsen Christian 10100 Norway
78 Ebeling Tilmann 9600 Germany
79 Rosa Massimiliano 9200 Italy
80 Kosicka Tomas 8800 Czech Rep
81 Manganelli Andrea 8100 Italy
82 Hlavaty Jiri 7800 Czech Rep
83 Sharpe Jeff 7400 UK
84 Taylor Simon 6800 Ireland
85 Luetchford Andrew 1230 UK
86 Eskilsson Hans 700 Sweden